Pasaulio jaunučių čempionatas

SVEIKINAME MEDARDĄ STANKEVIČIŲ

ir Europos stalo teniso jaunučių rinktinę - pasaulio komandinių pirmenybių čempionus.

Egipte vykstančiose pasaulio jaunučių stalo teniso pirmenybėse pergalingai žaidusi Europos rinktinė su Medardu Stankevičiumi buvo nesustabdoma ir finale. Europos rinktinė finalo kovoje sensacingai įveikė stalo teniso žemyno - galingosios Azijos rinktinę.

Fantastišką ir labai svarbią pergalę finalo akistatoje iškovojo lietuvis Medardas Stankevičius, kuris 3:1 (6:11, 11:8, 11:5, 12:10) sensacingai nugalėjo planetos jaunučių 9-ą raketę Kinijos žaidėją Shuo Yangą.

Europos jaunučių čempionas Christianas Pletea 3:1 (11:8, 11:7, 10:12, 11:8) įveikė japoną Koyo Kanamitsų, o švedas Trulsas Moregardas nepaleido Europos komandos įgyto pranašumo ir 3:1 (2:11, 11:5, 11:9, 11:5) įveikęs korėjietį Junhyuną Songą pratęsė Europos pergalių seriją. Europos rinktinei taip pat atstovavo finalo susitikime nežaidęs moldavas Cristianas Chirita. Europos rinktinės treneris buvo belgas Marcas Closset.