Mes „RICOH-JSO-Topsas" 2010 metų Lietuvos komandinio stalo teniso čempionai!

2010.05.15 Vytauto Didžiojo universiteto sporto centre, Kaune, vyko 2009/2010 m. Lietuvos stalo teniso komandinio čempionato finalinės varžybos.

Vyrų komandiniame čempionate visus metus, geriausią rezultatą užtikrintai rodė „RICOH-JSO-Topsas" komanda (treneris Romas Stankevičius,). Finale  „RICOH-JSO-Topsas" komanadai atstovavę Paulius Kaselis, Viktoras Stankevičius, Denisas Stankevičius, Edvinas Zajankauskas, Medardas Stankevičius (treneris Romas Stankevičius,)  po atkaklios kovos rezultatu 5:2, įveikė Šilutės „Šiluminius tinklus“ Matą Skučą, Matą Vilką ir Valdą Martinkų (vadovas Jonas Piekautas,) ir tapo 2010 metų Lietuvos stalo teniso komandinio čempionato ČEMPIONAIS.

Paulius Kaselis - Matas Skučas 3:1; Viktoras Stankevičius - Matas Vilkas 0:3; Denisas Stankevičius - Valdas Martinkus 3:0; Paulius Kaselis - Matas Vilkas 2:3; Denisas Stankevičius - Matas Skučas 3:1; Viktoras Stankevičius - Valdas Martinkus 3:2; Denisas Stankevičius - Matas Vilkas 3:1.

3-ią vietą iškovojo Mažeikių „Vijurkas-1", rezultatu 5:1, įveikęs Vilniaus „Sakalus-Inžineriją". „Vijurko" komandai atstovavo Arnoldas Domeika, Tonetas Domeika ir Marius Bučys, (treneris Raimondas Jackevičius). Vilniaus „Sakalams-Inžinerijai" tašką iškovojo Darius Banys, laimėjęs prieš Tonetą Domeiką. Algirdas Skirgaila ir Justas Gavėnas komandai taškų nedavė. „Sakalų-Inžinerijos“ komandos vadovas - Henrikas Sausenavičius.

Moterų komandiniame čempionate pirmą vietą iškovojo Šilalės raj. sporto mokyklos merginų komanda Aušra Stirbytė,  Aistė Macaitė, Viktorija Stirbytė (trenerė, Ona Jucevičiūtė). Jos finale rezultatu 5:2 nugalėjo Mažeikių „Vijurką" kuriai atstovavo Martyna Sidabraitė, Ramunė Armonaitė, Žaneta Brasaitė  (treneris Raimondas Jackevičius).Trečią vietą iškovojo Kauno „JSO-1" merginų komanda, kuriai atstovavo Kristina Vaškevičiūtė, Ugnė Baskutytė ir Vitalija Venckutė (treneris A. Pasavodskis). „JSO-1", rezultatu 5:3, įveikė Klaipėdos „ETNA" komandą Andželika Petrauskienė, Monika Tamulionytė ir Auksė Gecevičiūtė, (vadovas R. Grigaliūnas).