2011metais „Ricoh-JSO-STA-Topsas“ Lietuvos stalo teniso komandiniame čempionate tapo vicečempionais.

2011.04.30 diena Kaune (VDU sporto komplekse, Draugystės g. 19) įvyko Lietuvos stalo teniso komandinio čempionato finalinis turas.

Lietuvos komandiniame čempionate nuo spalio mėnesio varžėsi septynios moterų ir dvylika vyrų komandų. Šeštadienį vykusiose varžybose dėl aukščiausio titulo varžėsi finalinis ketvertukas.

2010m. Lietuvos komandinio čempionato nugalėtojai „Ricoh-JSO-STA-Topsas“ (Kaunas, treneris – R.Stankevičius, žaidėjai Edvinas Zajankauskas, Denisas Stankevičius, Viktoras Stankevičius, Paulius Kaselis, Medardas Stankevičius) varžėsi dėl pirmos vietos su Mažeikių komandą „Vijurkas – 1“ (Mažeikiai, treneris - R. Jackevičius, žaidėjai: Marius Bučys, Arnoldas Domeika, Algirdas Sriubas.). Šį kartą pergale iškovojo Mažeikių komandą „Vijurkas – 1“ rezultatu 5:2 įveikė „Ricoh-JSO-STA-Topsas“ komandą.

Edvinas Zajankauskas – Marius Bučys 0:3; Denisas Stankevičius – Algirdas Sriubas 3:0; Viktoras Stankevičius – Arnoldas Domeika 1:3; Denisas Stankevičius – Marius Bučys 3:2; Edvinas Zajankauskas – Arnoldas Domeika 0:3; Viktoras Stankevičius – Algirdas Sriubas 2:3; Denisas Stankevičius – Arnoldas Domeika 1:3.

Šilutės „Šiluminiai tinklai“ (treneris – J. Piekautas, žaidėjai:V.Martinkus, M.Vilkas, M.Udra.) kartu su Vilniaus „Inžinerijos“ (treneris - H. Sausenavičius, žaidėjai: D.Banys, A.Keliotis, A.Preidžius) komanda kovojo dėl trečios vietos. Vilniaus vyrų komanda rezultatu 5:3 nusileido Šilutei, kuri džiaugėsi laimėta trečiąją vietą.

Dėl pirmos vietos moterų grupėje kovojo „Universitetas“(Vilnius, trenerė – D. Liepinaitienė) ir „Vijurkas“(Mažeikiai, treneris - R. Jackevičius). Mažeikių komandą įveikusios rezultatu 5:2 „Universiteto“ stalo tenisininkės tapo Lietuvos čempionėmis.

Vilniaus „Universiteto“ komandai atstovavo – I. Venslavičiūtė, A. Stirbytė, A. Gecevičiūtė, A. Macaitė.

Mažeikių „Vijurko“ komandai atstovavo – K. Vaškevičiūtė, Ž. Brasaitė, M. Sidabaraitė, R. Armonaitė.

2010m. Lietuvos komandinio čempionato nugalėtojos Sporto mokyklos stalo tenisininkės (Šilalė, trenerė – O. Jucevičiūtė) šį kartą kovojo dėl trečios vietos. Įveikusios „Inžinerijos“ komandą (Vilnius – H. Sausenavičius) rezultatu 5:1 Šilalės merginos užėmė trečiąją vietą.