1-o Lietuvos jaunučių ir mini jaunučių atviro stalo teniso čempionato skirto trenerei Bronei Balaišienei atminti

2011 metais rugpjūčio 19-21 dienomis Utenoje vyko 1-as atviras Lietuvos mini jaunučių (1999 m. ir jaun.) ir jaunučių (1996 m. ir jaun.) komandinis – asmeninis stalo teniso čempionatas.  Jame  dalyvavo 52 berniukai ir 56  mergaites iš Lietuvos, Lenkijos, Baltarusijos ir Kaliningrado.Kauno miesto garbę šiame čempionate  gynė  jaunieji sportininkai Medardas Stankevičius, Darius Stankevičius ir Jogailė Rudzinskaitė.

Komandinėse varžybose mini jaunučių grupėje M.Stankevičius ir R.Lesiv (Jonava) atstovavę Lietuvos-1 komandai veikė visus varžovus ir iškovojo pirmą vietą. Lietuvos -2 – ji rinktinė, kurioje žaidė D. Stankevičius  su A. Zabelevičiu (Vilnius) užėmė antrą vietą, treti vilniečiai.

Mergaičių grupėje J. Rudzinskaitė ir N. Alon (Vilnius) žaidusios už Lietuvos -1 komandą laimėjo pirmą vietą, antros  buvo Lenkijos - Šilalės rinktinė, trečios - panevėžietės.

Berniukų jaunučių komandines varžybas laimėjo Vilnius, antri  – Šilalės , treti – Joniškio-Širvintų komanda.  Mergaičių jaunučių komandinių  varžybų nugalėtojais tapo Lietuvos – 1, antros – Širvintos, trečios – Klaipėda.

Asmeninėse varžybose vėl sėkmingai žaidė kauniečiai. Mini jaunučių grupėje M.Stankevičius ir D.Stankevičius, įveikę visus varžovus, susitiko finale, kuriame kovojo dėl pirmos vietos. Geriau žaidęs Medardas Stankevičius įveikė Darių 3:1 ir tapo turnyro čempionu. Darius Stankevičius iškovojo antrą vietą, R.Lesiv (Jonava) – trečias.Mergaičių grupėje asmeninėse varžybose J.Rudzinskaitė finale susitiko su   Lenkijos sportininke Julia Šlązak. Įtemptoje kovoje 3:1 laimėjo  Julia Šlązak. Jogailei atiteko antra vieta, trečia – vilnietė N.Alon.

Jaunučių berniukų grupės prizininkai:1.B.Skirmantas (Šiauliai), 2.J.Biveinis (Vilnius), 3. E.Šveistys (Vilnius).  Jaunučių mergaičių grupės prizininkai : 1.J.Sokolovskytė (Vilnius), 2.G.Gujytė (Širvintos), 3.E.Orlovaitė (Vilnius)