Lietuvos jaunimo čempionatas.

2013.01.26 Vilniuje vyko Lietuvos jaunimo čempionatas.

Sėkmingai jame žaidė STA "Topso" sportininkai Medardas Stankevičius ir Tautvydas Ruzgas.

Asmeninėse varžybose M. Stankevičius užėmė 3 vietą.  Ketvirtfinalyje jis  įveikė šiaulietį B. Skirmantą 4:2.

Dėl patekimo į finalą Medardas  2:4  pralaimėjo panevėžiečiui  Pauliui Gūrai  4:2. Kovoje dėl trečios vietos mūsų asociacijos sportininkas įveikė vilnietį  J. Biveinį  3:0 ir jonavietį  R. Lesiv 3:0. Čempionu  tapo I. Navickas iš Kauno finale nugalėjęs P. Gūrą   4:2 .

Dvejetų varžybose M. Stankevičius su kauniečiu I. Navicku nepralaimėjo  nei  vieno susitikimo ir  užėmė pirmą  vietą. Finale jie rezultatu 3:0 kauniečiai įveikė P. Gūrą ( Panevėžys ) poroje su  A. Kairiu ( Vilkaviškis ).

T. Ruzgas asmeninėse varžybose užėmė 9 vietą.  Ypač gerai jis žaidė dvejetų  varžybose, kuriuose  poroje su kauniečiu R. Kavaliausku užėmė  3-ią  vietą. Jie savo kelyje dėl medalio nugalėjo porą B. Skirmantą (Šiauliai) ir R. Lesiv (Jonavą)  3:2.

Merginų tarpe pirmą vietą užėmė V. Venckutė ( Kaunas ), antrą -  U. Baskutytė (Kaunas)  , trečias vietas iškovojo  I. Preidžiūtė (Panevėžys) ir  E.Orlovaitė (Vilnius).

Dvejetų  varžybose: 1 vieta V. Venckutė ir U. Baskutytė (Kaunas)  ,

2 vieta K. Kazlauskaitė ( Klaipėda ) ir G.Pečkytė ( Kaunas ),

3 vieta I. Preidžiūtė su E. Orlovaite  ir J. Petrošiūtė su E. Sadkevičiūte.

Mišrių dvejetų varžybose 1. I.Navickas ir U. Baskutytė ( Kaunas )

2. P. Gūra  ir I. Preidžiūtė

3. A. Kairys ir  J. Petrošiūtė (Laukuva) , R. Franckaitis (Joniškis)  ir K. Kazlauskaite

Šiose varžybose Kauno stalo tenisininkai iškovojo 13 medalių iš jų  visus 8 aukso medalius.

SVEIKINAME NUGALĖTOJUS,  PRIZININKUS IR JŲ TRENERIUS.